C/O Anja Ringgren Lovén
Vintervej 111, st
8210 Aarhus V
Danmark

 

Husk at du kan finde svar på mange spørgsmål ved at læse vores FAQ, og vores hjemmeside. Har du mere specifikke spørgsmål, eller fandt du ikke svar på det du ledte efter, er du velkommen til at sende os en mail via kontaktformularen.

DINNødhjælp takker for din interesse, vi bestræber os på at svare tilbage så hurtigt vi kan – Dog vær opmærksom på at vi til tider har meget travlt.

Ønsker du at komme i telefonisk kontakt med DINNødhjælp, er dette muligt hver mandag fra kl. 8-9, samt tirsdage fra kl. 15-16 på telefon +45 51 78 58 56

Hvem kontakter jeg?

Direktør og stifter af DINNødhjælp
Anja Ringgren Lovén
E-mail: anja@dinnoedhjaelp.dk

 

Administrerende direktør – African Childrens Aid Education And Development Foundation
David Emmanuel Umem
E-mail: david@dinnoedhjaelp.dk

 

Daglig leder:
Christel Janize Grubert
E-mail: christel@dinnoedhjaelp.dk

 

Adm. assistent og IT-ansvarlig:
Kaja Vigtoft
E-mail: kaja@dinnoedhjaelp.dk

 

Adm. assistent – Ansat i studiejob:
Bettina Kulk Nielsen
E-mail: bettina@dinnoedhjaelp.dk

 

Frivillige i DINNødhjælp:

External Funding Manager:
Mailen Arntsen
E-mail: mailen@dinnoedhjaelp.dk

 

External Funding co – manager:
Maija Linnet Ahrentløv Linnet
E-mail: maija@dinnoedhjaelp.dk

 

Auktionsansvarlig for Auktion/DINNødhjælp:
Anette Ejlertsen
E-mail: auktion@dinnoedhjaelp.dk

 

Medhjælper Auktion/DINNødhjælp:
Tanja L. Rasmussen
E-mail: auktion@dinnoedhjaelp.dk

 

Grafisk designer:
Catrine Knøsgaard
E-mail: design@dinnoedhjaelp.dk

 

Social media assistent:
Niklas Darvish

 

 

Adm. assistent, Portugal
Claudia Freitas
E-mail: claudia@dinnoedhjaelp.dk

 

Oversætter Spansk & adm. assistent, Spanien:
Paula Marrero

 

 

Oversætter Tysk:
Sabrina Hoppe

 

 

Oversætter Engelsk:
Tania Viljoen

 

 

 

 

Du kan sende os en besked via kontaktformularen herunder

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Besked til DINNødhjælp