Kontakt DINNødhjælp

Husk, at du kan finde svar på mange spørgsmål i vores FAQ. Har du mere specifikke spørgsmål, eller fandt du ikke svar på det du ledte efter, er du meget velkommen til at kontakte os på e-mail eller telefon 2330 9091. Vi har telefontid hver tirsdag mellem kl. 10-12.

Direktion

Anja Ringgren Lovén

Grundlægger & Direktør
Anja Ringgren Lovén
anja@dinnoedhjaelp.dk

Tina Ringgren Lovén

Vicedirektør
Tina Ringgren Lovén
tina@dinnoedhjaelp.dk

Administration

Kaja Vigtoft

Administrativ medarbejder
Kaja Vigtoft
administration@dinnoedhjaelp.dk

Bogholderi

Anita Lykke Christiansen

Bogholder
Anita Lykke Christiansen
anita@dinnoedhjaelp.dk

Eskild Christiansen

Økonomichef
Eskild Christiansen
eskild@dinnoedhjaelp.dk

Kommunikation & marketing

Tina Ringgren Lovén

Kommunikations- og marketingschef
Tina Ringgren Lovén
tina@dinnoedhjaelp.dk

Eva Louise Lindholt Andersson

Marketing Assistent
Eva Louise Lindholt Andersson
eva@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Stine Rytter

Teamleder Social Media
Stine Rytter
Frivillig

Hanna Danielsson

Social Media Assistent
Hanna Danielsson
hanna@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Donika Pacolli

Social Media Assistent
Donika Pacolli
donika@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Ea Jensen

Social Media Assistent
Ea Jensen
ea@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Julie Wind Larsen

Social Media Assistent
Julie Wind Larsen
julie@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Paula Marrero

Oversætter, spansk
Paula Marrero
paula@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Digital marketing

Jackie Maxwell Sehested

Digital marketing Assistent
Jackie Maxwell Sehested
jackie@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Isabel søndergaard

Grafisk designer
Isabel Søndergaard
isabel@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Catrine Knøsgaard

Grafisk designer
Catrine Knøsgaard
design@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Digital Marketing Manager
Teresa Plejdrup Christensen
teresa@dinnoedhjaelp.dk

Fundraising

Mette Justesen

Fundraiser
Mette Pallisgaard Justesen
pallisgaard@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Mette Thomsen

Fundraiser
Mette Thomsen
mette@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Anders Nygaard

Fundraiser
Anders Nygaard
anders@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Auktion DINNødhjælp

Nanna Krogh Nielsen

Auktionsmedarbejder
Nanna Krogh Nielsen
auktion@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Pia Ringgren Lovén

Teamleder auktion
Pia Ringgreen Lovén
pia@dinnoedhjaelp.dk